Svatba

Hradní nebo
Zámecká

Zámek Zbiroh, ležící u dálnice D5 mezi Prahou a Plzní, je impozantní, vysoce prestižní a přesto dostupné místo pro nejkrásnější a zároveň nejdůležitější den, den svatební.

Dnes na místě ranně gotického hradu stojí novorenesanční zámek, který byl poprvé ve své historii otevřen veřejnosti v červnu 2005. Nádherný kraj na rozhraní CHKO Křivoklátsko a Brdských lesů si oblíbil i známý malíř Alfons Mucha, který na zámku 19 let žil a tvořil. Mimo jiné zde namaloval slavnou monumentální Slovanskou epopej.

Pro všechny snoubence je Zbiroh se svými neomezenými možnostmi jedinečnou volbou.
Svatební den probíhá naprosto plynule, od svatebního obřadu, fotografování novomanželů v romantických zákoutích, během kterého si hosté prohlédnou zámeckou expozici, přes slavnostní hostinu a odpoledne plné programových zážitků, až po večerní párty ukončené svatební nocí v pohádkovém hradním apartmá. Žádné přesuny, prázdné okamžiky,… vše na sebe dokonale navazuje. Výsledkem je nepřekonatelný a neopakovatelný svatební den pro novomanžele a ohromující zážitek pro jejich svatební hosty. Takto kompletní svatební servis „pod jednou střechou“ pro téměř 200 hostů u nás nenabízí žádný hrad ani zámek.

Každý den v týdnu a po celý rok, je možné na zámku Zbiroh uspořádat pohádkovou svatbu.

Svatba na zámku

Svatba na zámku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque eget libero vel metus vehicula pulvinar. Sed lobortis mi nec leo

Read More

Svatba na klíč

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque eget libero vel metus vehicula pulvinar. Sed lobortis mi nec leo

Read More

Komplexní služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque eget libero vel metus vehicula pulvinar. Sed lobortis mi nec leo

Read More
Zámek Zbiroh

Zbiroh svatba

V gotické hradní kapli Nanebevzetí panny Marie z konce 12.století lze uzavřít sňatek jak civilní, tak církevní. Kdo touží po romantice v přírodě nebo pod širým nebem, může své „ano“ vyslovit v zahradním altánku, na zámeckých terasách nebo kdekoli v anglickém parku.

Svatební hostinu a párty lze prožít v duchu ryzího hradního středověku nebo romantické a noblesní zámecké renesance. Erbovní sál v přízemí zámku je jako stvořený pro pravou královskou hostinu v rustikálním stylu s možností večerního posezení na nádvoří s novorenesanční kašnou.

Pro noblesní svatbu, kde se každá nevěsta mění v princeznu, není krásnějšího místa než je Muchův sál s prosklenou střechou a dominantními křišťálovými lustry, zimní zahradou a originálem opony od velikána secese, Alfonse Muchy.

Po obřadu, pro prodloužení romantické chvíle, se mohou novomanželé projet v kočáře taženém kladrubskými bělouši nebo zasadit v zámeckém parku stromek, který jim bude navždy připomínat pohádkový den jejich života. Tečkou v programu může být dobová ohnivá show přímo na nádvoří nebo velkolepý ohňostroj.

Catering

Zbiroh svatba

Neméně důležitý je i kulinářský zážitek.

Náš zámecký catering je vyhlášený a vždy skvěle uspokojil svatební hosty téměř z celého světa. Od tradiční české klasiky přes mezinárodní delikatesy po rustikální středověké hostiny spojené s grilováním nebo rožněním selátka či divočáka,… každý si u nás najde to své.

Po pohádkově stráveném dni a po západu slunce nemusí ze zámku nikdo pospíchat. Luxusní

Chateau hotel Zbiroh se svými 51 pohádkově stylovými komnatami dopřeje všem pocitu a spánku vskutku královského.

Noblesa a nepopsatelné charisma zámku Zbiroh jej společně s vysoce profesionálním svatebním servisem vynesla mezi nejžádanější a nejvyhlášenější svatební místa u nás.

Neváhejte a přijeďte se podívat. Jsme a budeme zde jen a jen pro Vás! Za svatební tým Vaše Renata Páchová

www.zbiroh.com