СВАДЬБА В ЗАМКЕ Go to English version Zur Deutsche Version Zámek Zbiroh na Facebooku

HRADNÍ NEBO ZÁMECKÁ

Svatba v parku - svatba na zámku
Díky své hluboké historii nabízí dnešní zámek Zbiroh (původně románsko-gotický hrad postavený před rokem 1230) jako jediný u nás svým snoubencům možnost uspořádání jak ryze středověké tak i noblesní zámecké svatby.

Svatební obřad v gotické hradní kapli Nanebevzetí Panny Marie z 12. století umožňuje jak církevní tak občanské svatební obřady a to celoročně, každý den v týdnu od 9.00 hodin do 21.00 hodin.
Kapacita kaple: až 120 míst.

Pro snoubence, kteří touží po obřadu v přírodní scenérii, má zámek Zbiroh nekonečné možnosti – první zámecké nádvoří s vyhlídkou na křivoklátské lesy, zámeckou terasu s altánem, Strousbergovo jezírko, u tisů Rudolfa II. Habsburského, … a vlastně jakékoliv místo rozsáhlého anglického parku, které Vás osloví.

Romantická svatba

Zbiroh na Facebooku
Čerstvé novinky, aktuality a fotografie vč. video ukázek hledejte na www.Facebook.com/zamek.zbiroh

Pro královskou hostinu v rustikálním pohádkovém stylu Vám připravíme nádherný Erbovní sál v přízemí zámku, s možností využití nádvoří s novorenesanční kašnou na večerní posezení spojené s grilováním.
Sál je vybaven stylovým dřevěným masivním mobiliářem a pojme až 120 hostů.

Pro romantickou svatbu, kde se nevěsta jako mávnutím kouzelného proutku mění v dokonalou princeznu, Vás jistě okouzlí secesní Muchův sál s prosklenou střechou, zimní zahradou a originální oponou od slavného malíře A. Muchy. V tomto sále Alfons Mucha namaloval většinu svých obrazů i své největší dílo – 20 monumentálních pláten – Slovanskou epopej.
Uspořádání svatebního banketu je zde možné až pro 200 hostů.

Pro menší počet svatebních hostů lze využít stylovou krčmu „U Rudolfovy kratochvíle“, jejíž část zvaná HODOVNA pojme ke svatební tabuli na 30 hostů.
Mobiliář a interiér je zcela rustikální a svatební menu servíruje obsluha v historických kostýmech. K dokonalé atmosféře patří i středověká hudba, dobové keramické talíře a poháry i staročeská výzdoba svatební tabule vč. uvítání novomanželů…

Erbovní sál, Muchův sál a Hodovna pro Vaši zámeckou svatbu - wedding chateau<br />
(klikněte pro více fotografií)
Erbovní sál, Muchův sál a Hodovna pro Vaši zámeckou svatbu - wedding chateau<br />
(klikněte pro více fotografií)
Terasa s altánem, hradní kaple, zámecký park - svatba na zámku, chateau wedding<br />
(klikněte pro více fotografií)
Erbovní sál, Muchův sál a Hodovna<br />
(klikněte pro více fotografií)

Romantická svatba

Protože každá svatba na zámku Zbiroh je originál, tak i sestavení kompletní nabídky a kalkulace připravujeme každému páru zvlášť a to na základě rozsahu Vašich přání a požadavků.

P.S. nezapomeňte se, prosím, podívat do našich REFERENCÍ!

2013 © Zámek Zbiroh & Tvorba webových stránek